Атлетико Мадрид во Икарди го гледа наследникот на Гризман


Диего Коста го пропушти крајот на сезоната во Примера поради исклучувањето кое го имаше на дербито со Барселона, а дефинитивно нема да го памети по добро ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Македонскиот фудбалски репрезентативец Енес Барди минатото коло во Примера со неговиот Леванте го осигура опстанокот во првата шпанска лига, па денеска во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Kои заклучоци може да се извлечат од вчерашната конститутивна седница на Собранието на Македонија? Прво, истата се уште не е завршена, туку е прекината после ...
сите 257 | | | веќе видена

ЗА 24 ЧАСА 88 ИНФИЦИРАНИ И 6 ПОЧИНАТИ Во последните 24 часа се направени 1507 тестирања, а регистрирани се 88 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 23 -Куманово ...
сите 590 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 243 | | | веќе видена

Најпрво изјави Зоран Заев, лидерот на СДСМ, дека со 15 пратеници не може да се стане премиер, алудиурајќи на проектот на ДУИ за прв Албанец премиер. На оваа ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Атлетико Мадрид во Икарди го гледа наследникот на Гризман

Од:
До кого (е-маил):
Порака: