Ќе платите казна од 1.000 евра ако понесете камче од Скијатос!


Луѓето кои што уживаа на плажите во луксузното шпанско летувалиште, збунето го следеа чамецот кој што се приближуваше кон брегот, а нивните коментари го ...
| | веќе видена | слични

Луѓето кои се сончаа на позната плажа во Шпанија кога стигна брод со мигранти, со својата реакција го разбеснеа светот. Опуштената атмосфера на плажата ...
| | веќе видена | слични

Пливањето на брегот на Бретања во Франција е забрането откако сексуално фрустриран делфин упорно ги вознемирувал туристите како би ги задоволил своите потреби. ...
| | веќе видена | слични

Туристи кои уживале на една од најубавите плажи на југот на Шпанија, на Бароса Бич, останале изненадени кога забележале чамец полн со мигранти како се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вистински хаос на плажа во руското летувалиште Геленџик на брегот на Црното море предизвика торнадо кое се појави од никаде. Видеото објавено од Елена ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Оваа хуманитарна помош би требало да ја дистрибуираат  поддржувачите на опозицискиот лидер Хуан Гуаидо, кога САД го призна за претседател на Венецуела. -Ова не ...
сите 102 | | | веќе видена

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 163 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 188 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на македонскиот парламент, Талат Џафери, ќе присуствува на гласањето во Бугарското национално собрание за Протоколот за членство на неговата ...
сите 138 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп подготвен е првпат да употреби вето ако Конгресот биде против неговата објава за вонредна состојба долж границата со ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќе платите казна од 1.000 евра ако понесете камче од Скијатос!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: