Познат производител на машини за перење повлекува околу 800.000 машини за сушење – предизвикуваат пожар

Повеќе од 800.000 машини за сушење на „Вирпул“ мора да се повлечат од пазарот бидејќи се неисправни. Речиси 800 од нив се запалиле и предизвикале пожар во ...
| | веќе видена | слични

Никол Вард од Калифорнија спроведе експеримент, со кој на три мунути спушти стаклен сад за лабораториско испитување во машина за сушење раце, која ја има често ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена

Предизборната кампања завршува утре во 24 часот кога и официјално почнува предизборниот молк. Уште денеска и утре политичките партии и коалициите учесници во ...
сите 244 | | | веќе видена

На јутјуб каналот „Обнова на режимот“, денеска се објавени четири нови аудио снимки на кои се слуша гласот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој, ...
сите 83 | | | веќе видена

Носителот во ИЕ2, Оливер Спасовски денеска беше на средби во Куманово и околните населени места и пред граѓаните говореше за тоа колку многу може да се сработи ...
сите 322 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познат производител на машини за перење повлекува околу 800.000 машини за сушење – предизвикуваат пожар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: