Позитив и победник на денот: Куче асистент на прв тренер, го следи буквално секаде! (ФОТО)

2 копии

Една од најинтересните, луди приказни, ни доаѓа од Паргвај. Имено, „асистент“ на главниот тренер на парагвајскиот Спортинг клуб 2, Карлос Јара Сагуер е Таспаро ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерката за туризам, Елена Кундура, иако важи за една од најубавите средновечни жени во Грција синоќа пред полноќ беше известена дека е исклучена како член ...
сите 323 | | | веќе видена

Потребна е дискусија за повторно отворање на предлог договорот за Брегзит, но тоа ќе биде можно единствено ако нови преговори поддржат сите земји членки на ЕУ, ...
сите 420 | | | веќе видена

Со своја рака го потпиша законот на употреба на албанскиот јазик, но денешната седница ја водеше на македонски. И од СДСМ велат дека Законот за употреба на ...
сите 252 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Позитив и победник на денот: Куче асистент на прв тренер, го следи буквално секаде! (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: