Најубавата турска актерка, ги покажа преубавите гради

​Иако во својата актерска кариера има играно многу и разни улоги на женски ликови од различен социјален статус, во приватноста Нургул е атрактивна дама која зрачи со сексапил и импресионира со жешките атрибути, па ја нарекуваат турската Моника Белучи.
| | веќе видена | слични

Неколку години подоцна, Нургул ја прифаќа улогата на Ѓулсерен во серијата „Парампарче“ каде е самохрана и сиромашна мајка чие бебе е заменето во болница. Како главна протагонистка од сценариото, Ѓулсерен многу набрзо стана вистинска миленичка на гледачите ширум Балканот, Русија, Арабија и Скандинавија. И во приватноста Нургул или Ѓулсерен е атрактивна дама која ја нарекуваат турската Моника Белучи. Во продолжение погледнете неколку провокативни фотографии од оваа турска убавица кај која Бог се заборавил кога ја дарувал во ваков физички раскош. Извор: Вистина.мк
| | веќе видена | слични

Турската актерка Нургул Јесличај ја запознавме како Јасмин во серијата „Љубов и Казна“, каде беше саканата на богатиот Саваш. Неколку години подоцна, Нургул ја прифаќа улогата на Ѓулсерен во серијата „Парампарче“ каде е самохрана и сиромашна мајка чие бебе е заменето во болница. Како главна протагонистка од сценариото, Ѓулсерен многу набрзо стана вистинска миленичка на гледачите ширум Балканот, Русија, Арабија и Скандинавија. И во приватноста Нургул или Ѓулсерен е атрактивна дама која ја нарекуваат турската Моника Белучи. Во продолжение погледнете неколку провокативни фотографии од оваа турска убавица кај која Бог се заборавил кога ја дарувал во ваков физички раскош. Извор: Вистина.мк ____________________________________________________________________________
| | веќе видена | слични

Моника Белучи има свој фаворит, во неговото друштво најмногу ужива, со него често се појавува во јавност, а на нејзиниот профил на Инстаграм, него му припадна посебното место.
| | веќе видена | слични
2 копии

Доколку серијата „Парампарче“ ви стана омилена и секој ден ја чекате со нетрпение, тогаш ви откриваме како ќе изгледа убавата Ѓулсерен пред смртта во серијата. Денот пред да почине ќе биде еден од нејзините најубави денови.
| | веќе видена | слични

Серијата “Парампарче“ ги освои срцата на македонската публика и на многумина стана омилена серија, која секој ден ја чекате со нетрпение, ви откриваме како ќе изгледа убавата Ѓулсерен или како што ја нарекуваат турската Моника Белучи пред смртта во серијата. Пред да почине тој ден ќе биде еден од нејзините најубави денови. Погледнете ја!  
| | веќе видена | слични

Останато

Сообраќајот на државните патишта се одвива по наместа влажни коловози, со остатоци од кашест снег на коловозот, информираат од Авто мото-сојузот на Македонија, ...
сите 419 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека денеска до 10:00 часот на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби во Скопје се хоспитализирани уште две ...
сите 283 | | | веќе видена

Прекин на делумната блокада на американската влада, предизвикана од барањето на претседателот Доналд Трамп за5,7 милијарди долари за изградба на ѕид долж ...
сите 165 | | | веќе видена

Како резултат на актуелната состојба со појавата на морбили во детските градинки во државата, Јавната општинска установа детска градинка „Бамби“ од Македонска ...
сите 56 | | | веќе видена

Американскиот амбасадор во Германија Ричард Гренал е во изолација. Средби со него избегнуваат од германската владејачка елита, објави Шпигел. Таквото ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најубавата турска актерка, ги покажа преубавите гради

Од:
До кого (е-маил):
Порака: