Општините Кочани, Зрновци и Чешиново-Облешево со договор за ангажирање на ТППЕ - Кочани

10.07.2018 Територијалната противпожарна единица од Кочани во иднина ќе биде ангажирана за гаснење пожари и за други интервенции и на подрачјето на соседните ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Избувнал пожар во семејна куќа во скопско Арачиново. Според нинформациите на полицијата, вчера во 08,40 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје од страна ...
| | веќе видена | слични
7 копии
8 копии
5 копии
повеќе

Останато

Еквадорски судија наложи поранешниот министер за надворешни работи, Рикардо Патино, познат поддржувач на основачот на „Викиликс“, Џулијан Асанж, да биде уапсен ...
сите 164 | | | веќе видена

Во изминатите речиси три недели посетивме огромен број општини и населени места, со илјадници од вас разговаравме на повеќе теми, ги промовиравме придобивките ...
сите 251 | | | веќе видена

Сиљановска Давкова со граѓаните сподели вест каде што рече дека добила поддршка од претседателот на Европската Народна партија што според нејзе тоа претставува ...
сите 156 | | | веќе видена

„Вечната власт“ кај албанскиот електорат, Демократската унија за интеграција-ДУИ има од што да стpaвува. Вчерашниот митинг во Тетово за промоција на кандидатот ...
сите 140 | | | веќе видена

Демократската партија на Албанците во тетовската населба Горна Чаршија одржа средба со граѓани на која партискиот лидер Мендух Тачи и потпретседателот Бардиљ ...
сите 23 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Општините Кочани, Зрновци и Чешиново-Облешево со договор за ангажирање на ТППЕ - Кочани

Од:
До кого (е-маил):
Порака: