(ФОТО) Познатиот актер го очекува десеттото дете: Долгогодишната девојка повторно е бремена!

39.годишната австралиска манекенка и 18. години постариот актер во врска се од 2012. година и во медиумите ретко зборуваат за нивниот приватен живот… Ѕвездата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Потомството на Еди Марфи ќе стане уште поголемо, бидејќи легендарниот комичар чека уште едно дете, вкупно десетто.Тоа ќе биде второ дете за 57-годишниот актер ...
| | веќе видена | слични

Не е ни чудо што ништо не снима … не постигнува! Холивудскиот актер Еди Марфи ќе биде татко. Повторно. “Полицаецот од Беверли Хилс” (57) и моделот Пејџ Бучер ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Останато

„Политичарите кои ги бива да лажат и да манипулираат имаат име и презиме. Тоа е Зоран Заев и картелот околу него. Политичарите кои се коцкаат со идентитетот на ...
сите 228 | | | веќе видена

Времето денеска ќе биде сончево и свежо со мала до умерена локална облачност. Ќе дува умерен до засилен североисточен ветер. Во Маврово утринската температура ...
сите 264 | | | веќе видена

Со опозицијата досега имаме убав дијалог и консензус по многу важни прашања, а тоа се потврдува затоа што пратениците заедно гласаа и за двотретински и за ...
сите 36 | | | веќе видена

Власта реши да дискутира за сѐ освен за содржината на Договорот со Грција. Власта бега од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека ...
сите 129 | | | веќе видена

Познато е колкаво е ривалството помеѓу Интер и Јувентус, а по натпреварот на Интер за викендот Хрватот Марсело Брозовиќ одлучи да испрати провокација до членот ...
сите 149 | | | веќе видена

Зоолошка градина Скопје за првпат после 26 години станува дом на слонови. Прва слоница жителка на Скопје Зоо, била слоницата Цица која во Скопје живеела од ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Познатиот актер го очекува десеттото дете: Долгогодишната девојка повторно е бремена!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: