Повторно паѓа снег во Македонија

4 копии
3 копии

Сообраќајот на државните патишта се одвива по претежно суви коловози, информираат во утринското соопштение на Авто-мото сојузот на Македонија (АМСМ). Од таму ...
| | веќе видена | слични
6 копии
39 копии

Сообраќајот на државните патишта се одвива по наместа влажни коловози. Намалена видливост поради магла 80 – 100 м има на П.Шапка. Интензитетот на сообраќај ...
| | веќе видена | слични
3 копии
10 копии
2 копии
4 копии
повеќе

Останато

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 129 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 203 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Повторно паѓа снег во Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: