Повреден работник во Гостивар

5 копии
5 копии
6 копии

Патничко возило „Фолксваген голф“ со скопски регистерски ознаки, вчера околу 9 часот, излетало од коловозот и удрило во дрва и ограда со метален столб, на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Во 02,30 часот било пријавено дека во Берово на раскрсницата од улицата „Пионерска“ и улицата „Карпош“ патничко моторно возило “БМВ X5“ со бугарски национални ...
| | веќе видена | слични
4 копии

17 годишно девојче е тешко повредно во сообраќајна несреќа во Берово. Несреќата се случила на раскрсница од улицата „Пионерска“ и „Карпош“ кога патничко ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 123 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 188 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на македонскиот парламент, Талат Џафери, ќе присуствува на гласањето во Бугарското национално собрание за Протоколот за членство на неговата ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Повреден работник во Гостивар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: