Повеќе од 1,4 милиони Македонци користат интернет, а милион Фејсбук


22 копии
5 копии
2 копии
5 копии
2 копии
18 копии

„Ги немам модриците по телото, но и по години од разводот сеќавањата од преживеаните тепања, навреди, сожалувањата не исчезнаа“, нашата соговорничка ги раскажа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 293 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ОН, Антинио Гутереш денеска на средба со македонскиот премиер Зоран Заев изрази поддшка за спроведувањето на реформите во Македонија и ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Повеќе од 1,4 милиони Македонци користат интернет, а милион Фејсбук

Од:
До кого (е-маил):
Порака: