Потрошувачки кредит за сите ваши желби од Комерцијална банка АД Скопје

Комерцијална банка АД Скопје од 16.04.2019 година започнува со понуда на најповолни готовински кредити со ЕУР клаузула до 30.000 евра без жиранти, со фиксна ...
| | веќе видена | слични

Инфлацијата во 19-те земји што го делат еврото се забави на 1,4% во март, од 1,5% месечно порано, помалку од очекувањата на пазарот, а исто така и под целта на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Европската централна банка (ЕЦБ) денеска соопшти дека планира сегашната рекордно ниска основна каматна стапка да не ја менува до крајот на годината, во услови ...
| | веќе видена | слични
15 копии
5 копии

Растот на БДП во Северна Македонија се очекува да биде над 4 проценти во првиот квартал од 2019 година, што ќе ги надмине претходните предвидувања од 3,2 отсто ...
| | веќе видена | слични

Останато

Караницата околу порцијата јастог во кревет го чинела Асанж азил во амбасадата на Еквадор во Лондон, каде тој мина цели 7 години избегнувајќи испорачување во ...
сите 461 | | | веќе видена

Кандидатите за претседател на државата и денеска во рамки на кампањата ќе ги претстават своите изборни програми на средби со граѓани и митинзи. На 16-от ден од ...
сите 326 | | | веќе видена

Граѓаните се слободни, суверени, гласањето е тајно и важно е да има цензус, рече пред битолчани претседателскиот кандидат Блерим Река и повика на 21 април ...
сите 163 | | | веќе видена

Попладне на места нестабилно со локален пороен дожд и грмежи. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец, дневната температура ќе се движи  од 9  до ...
сите 160 | | | веќе видена

Претседателскиот кандидат Стево Пендаровски не се согласува со предлог измени на законите за безбедносните служби со кои би се одзеле надлежности од шефот на ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Потрошувачки кредит за сите ваши желби од Комерцијална банка АД Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: