Потрошени шест милиони евра на тениски игралишта и спортски сали

2 копии

Останато

Велешани сѐ уште не веруваат во тоа што се случило во нивниот град, на улицата „Коле Цветков", рано утрото на 16 август. Едноставно не можат да поверуват дека ...
сите 107 | | | веќе видена

Поголема група млади луѓе денеска повторно протестираа пред Министерството за внатрешни работи, против полициската бруталност, откако полицаец пред некој ...
сите 187 | | | веќе видена

Бројот на повредените во терористичките напади извршени вчера во Барселона и Камбрилс достигна 126 лица, а 17 од нив се наоѓаат во критична состојба, соопшти ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Потрошени шест милиони евра на тениски игралишта и спортски сали

Од:
До кого (е-маил):
Порака: