Салах стана најплатениот фудбалер на Ливерпул


4 копии
2 копии

Најголемата ѕвезда на Ливерпул, Могамед Салах пред неколку дена стави потпис на нов договор и се обврза на верност кон „црвените“ до 2023 година. Меѓутоа, со ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Навивачите на Ливерпул можат да здивнат, нивната најголема ѕвезда Мохамед Салах уште долго ќе го носи црвениот дрес откако стави потпис на нов петгодишен ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Политичарите кои ги бива да лажат и да манипулираат имаат име и презиме. Тоа е Зоран Заев и картелот околу него. Политичарите кои се коцкаат со идентитетот на ...
сите 229 | | | веќе видена

Со опозицијата досега имаме убав дијалог и консензус по многу важни прашања, а тоа се потврдува затоа што пратениците заедно гласаа и за двотретински и за ...
сите 36 | | | веќе видена

Власта реши да дискутира за сѐ освен за содржината на Договорот со Грција. Власта бега од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека ...
сите 129 | | | веќе видена

Познато е колкаво е ривалството помеѓу Интер и Јувентус, а по натпреварот на Интер за викендот Хрватот Марсело Брозовиќ одлучи да испрати провокација до членот ...
сите 149 | | | веќе видена

Зоолошка градина Скопје за првпат после 26 години станува дом на слонови. Прва слоница жителка на Скопје Зоо, била слоницата Цица која во Скопје живеела од ...
сите 33 | | | веќе видена

Зоран Велјовиќ, експерт за геометрија, истакнува дека никогаш не присуствал на фудбалски натпревар, но и тој даде свој удел во дебатата дали голот на Боакје е ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Салах стана најплатениот фудбалер на Ливерпул

Од:
До кого (е-маил):
Порака: