Од Шпанија најавија бомба и трансфер на Мбапе во Реал, ПСЖ нема пари за Французинот?!


Според емисијата „Ел Чирингито“, Реал Мадрид внимателно ја следи ситуацијата во ПСЖ и би можел да го „украдe“ Килијан Мбапе пред истекот на летниот преоден рок ...
| | веќе видена | слични

Според голем дел светски медиуми работата помеѓу Баерн Минхен и ПСЖ е завршена. Како што се наведува договорот помеѓу ПСЖ и Баерн е постигнт од поодаман, ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Трансферот на дефанзивецот на Атлетико Мадрид, Филипе Луис во ПСЖ е сериозно доведен во прашање, објави „Марка“. Како што се наведува во шпанскиот весник, ...
| | веќе видена | слични

Боатенг веќе неколку седмици по ред се поврзува со трансфер во ПСЖ, францускиот тим најде идеја како да се договори со Баерн Минхен, но за истата очигледно не ...
| | веќе видена | слични

Како што пренесуваат француските медиуми, договорот помеѓу францускиот и германскиот шампион е постигнат. ПСЖ бара лев бек, споменуваа дека мети се Филипе Луис ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во грчкиот парламент започна расправа за гласање на доверба на владата на Алексис Ципрас, по заминувањето од владиниот кабинет на коалицискиот партнер и ...
сите 594 | | | веќе видена

Франција очекува од британската влада да се изјасни какви натамошни чекори ќе преземе во процесот на Брегзит . Францускиот премиер Едуар Филип би требало утре ...
сите 312 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од Шпанија најавија бомба и трансфер на Мбапе во Реал, ПСЖ нема пари за Французинот?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: