Постави 10.000 петарди и ги запали – Резултатот е страшен (ВИДЕО)

Старите веруваат дека студен и снежен Божиќ значи дека годината ќе ни биде родна и успешна. Метеоролозите најавуваат леден Божиќ со снежни врнежи, кој судејќи ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Транспаренси Интернешнел“ – Македонија и Центарот за економски развој (ЦЕР) бараат од Собранието да донесе измени во Законот за пратеници и да усвои Законик ...
сите 10 | | | веќе видена

3 новороденчиња родени од една мајка вчера починале на скопската клиника за Гинекологија, еден ден по нивото раѓање. Според информациите на Алфа мајката на ...
сите 33 | | | веќе видена

Кабинетот на претседателот на РМ, Ѓорге Иванов, одговори на реакцијата на Министерството за одбрана на неговиот говор на прославата на Денот на Армијата. ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Постави 10.000 петарди и ги запали – Резултатот е страшен (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: