Постара двојка почнала да танцува, но обрнете внимание на жената која трча на сцена! (видео)


Сите знаеме дека за добри танцувачки способности како и дека не мора да бидеме професионалци да приредиме вистинско шоу. Токму оваа постара брача двојка ...
| | веќе видена | слични

Понекогаш и не е толку забавно да се носи дете, сепак тоа пред се е одговорност и тешко е да се најде време за некои свои потреби, но оваа двојка успева да со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот министер за надворешни работи на Грција, Никос Коѕијас, денеска изјави дека ќе го тужи својот некогашен колега од владата на Ципрас, ексминистерот ...
сите 386 | | | веќе видена

Во Општина Илинден продолжува традицијата, среќникот што го фати Богојавленскиот крст што свештениците од црквата „Свети Константин и Елена“ го положија во ...
сите 339 | | | веќе видена

Поп дивата Јелена Карлеуша работела со своите кандидати во студиото на Гранд кога дознала дека на Интернет се вртрле фотографиите за кои се тврди дека биле ...
сите 225 | | | веќе видена

Инспекциската служба на Општина Аеродром денеска спроведува вонреден надзор на градилиштата, автосервисите и отпадите на целата територија на општината, откако ...
сите 198 | | | веќе видена

Договорот од Преспа ќе помине во парламентот бидејќи премиерот Алексис Ципрас ќе има доволно мнозинство, а потоа дури и да има нова влада, предводена од ...
сите 437 | | | веќе видена

За разлика од минатата година, кога во главно гледавме смартфони со исечок на горната страна од екранот, оваа година конечно телефоните нема да имаат ниту ...
сите 52 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Постара двојка почнала да танцува, но обрнете внимание на жената која трча на сцена! (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: