Сите мажи му завидуваат: Милан Калиниќ има сопруга каква што сите би посакале (ФОТО)

Последната информација што доаѓа од водителот Милан Калиниќ е дека отпатувал со своето семејство на одмор во Италија. Имено, Калиниќ уживаше со својата сопруга ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Денеска од 17.часот, Хрватска го игра најважниот натпревар во нивната фудбалска историја. Финалето на Светското првенство, против Франција. Резултат кој и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Никола Калиниќ можеше со остатокот од репрезентацијата на Хрватска да се подготвува за големото финале на Светското првенство, меѓутоа, тој уште на почетокот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За време на говорот на францускиот претседател на лидерскиот политички самит по повод 100-годишнината од завршувањето на Првата светска војна, во серијата ...
сите 87 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 42 | | | веќе видена

По протестите пред домовите на Арнаудов, Мукоски и Василевски, „Македонија-блокира“ предводена од Јанко Бачев и Филип Петровски денес ќе протестираат пред ...
сите 61 | | | веќе видена

Демант на објавена информација, барање за извинување и на крај тужба… Ова е процедурата за реагирање на објавена информација доколку сметате дека таа не е ...
сите 45 | | | веќе видена

Кабинетот на Претседателот на Република Македонија, по објавата во јавноста на Решението на Основниот суд Скопје 1 за определување мерка притвор против Миле ...
сите 54 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сите мажи му завидуваат: Милан Калиниќ има сопруга каква што сите би посакале (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: