Рамос го потапка Салах по рамо откако ја доби наградата за најдобар дефанзивец, реакцијата на Египјанецот бесцената (ВИДЕО)

Серхио Рамос и Мо Салах одново се во центарот на вниманието откако седеа еден зад друг на церемонијата за извлекување на групите од ЛШ, Египјанецот не мрдна ...
| | веќе видена | слични

Лорис Кариус беше последниот играч кој го напушти Ливерпул ова лето, но претходно, најзвучното име кое си замина во последниот ден од летниот преодеон рок во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Капитенот на Реал Мадрид Серхио Рамос синоќа беше прогласен за најдобар дефанзивец во Европа во измината сезона. За потсетување, Рамос во текот на минатата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Серхио Рамос и Мохамед Салах имаа нов „дуел”, двајцата се сретнаа во Монако на денешната церемонија на УЕФА откако организаторот ги седна еден зад друг. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Директорот на Центарот за регионализам од Нови Сад Александар Попов изјави денеска дека Србија се однесува „спротивно на здравиот разум“ кога е во прашање ...
сите 109 | | | веќе видена

Лидерот на опозицијата, Христијан Мицкоски стравува дека со најавените уставни измени, покрај менувањето на името, ќе дојде и до редефинирање на државата со ...
сите 217 | | | веќе видена

Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов заедно со својата сопруга Маја Иванова, присуствуваше на приемот што претседателот на САД, Доналд Трамп го ...
сите 137 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, вчеравечер, од центарот на Виница, ги повика Виничани на 30-ти септември масовно да ја поддржат ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рамос го потапка Салах по рамо откако ја доби наградата за најдобар дефанзивец, реакцијата на Египјанецот бесцената (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: