Шарлиз Терон: Пушев марихуана и не ме интересира дали ме осудуваат


2 копии

Американската актерка Шарлиз Терон во интервју за американските медиуми пред премиерата на филмот „Гринго“ изјави дека и било многу непријатно поради колегите, ...
| | веќе видена | слични

Шарлиз Терон игра “замаглено” во нејзиниот нов филм “Гринго”. Актерката признава дека во реалниот живот таа пуши и марихуана. 42-годишниот Оскаровец откри дека ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев за утрешниот ТВ-дуел со Христијан Мицкоски во рамки на емисијата „Само Вистина“ на Канал 5 денеска ги повика граѓаните масовно да го ...
сите 196 | | | веќе видена

Додека СДСМ и ВМРО ДПМНЕ се натегаат околу СЈО и новиот Закон, коалициониот партнер на власта, Али Ахмети повикува на дијалог. Засега нема договор а СДСМ не ...
сите 184 | | | веќе видена

Францускиот муслимански верски совет, како главен претставник на муслиманите во Франција , соопшти дека покренал тужби против Фејсбук и Јутјуб зашто видеата од ...
сите 175 | | | веќе видена

Министерот за правда на САД, Вилијам Бар, објави дека истрагата на специјалниот советник Роберт Милер покажала дека за време на кампањата за претседателските ...
сите 125 | | | веќе видена

Боинг 737 Макс, е модел на авион кој во две несреќи однесе 300 животи, а произведен е при брзање на компанијата Боинг да се престигне конкуренцијата. Сега се ...
сите 45 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Кристоф Кастање веќе нема авторитет, а тоа ги отежнува обидите на претседателот Макрон да најде конструктивен излез од кризата ...
сите 101 | | | веќе видена

Белград е еден од гарантите на Дејтонскиот договор врз основа на која функционира Република Српска, и нема дозволи постоењето на оваа структура да биде ...
сите 170 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шарлиз Терон: Пушев марихуана и не ме интересира дали ме осудуваат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: