Пораснале во богатство: За овие ѕвезди парите не биле проблем

Некои славни личности поминувале низ многу тешки времиња пред да се „закотват“ во Холивуд и да станат успешни, па така, во своите почетоци дури живееле и без ...
| | веќе видена | слични

Останато

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 293 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ОН, Антинио Гутереш денеска на средба со македонскиот премиер Зоран Заев изрази поддшка за спроведувањето на реформите во Македонија и ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пораснале во богатство: За овие ѕвезди парите не биле проблем

Од:
До кого (е-маил):
Порака: