Поранешното момче ѝ истурило киселина на лице: За прв пат ги покажала ужасните лузни, убавицата сега изгледа вака


Нејзината приказна го привлекла вниманието на јавноста, а на Фејсбук пишувала за своите проблеми. Поранешната финалистка на Мис Италија се појавила на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Веста за тоа дека италијанската водителка и Мисица на таа земја, убавата Џесика Нотаро(28) пред неколку месеци е нападната, одекна во светот како бомба. ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Италијанската мисица и водителка Џесика Нотаро (28) која претрпе ужасни повреди поради кои поранешниот дечко во јануари и фрли киселина во лицето, полека се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во Домот за култура „Ацо Шопов“-Штип синоќа се одржа промоција на кандидат за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ , Илчо Захариев и на советничката листа од 23 ...
сите 140 | | | веќе видена

 Човечкото тело е комплициран механизам кој е под влијание и на надворешни, и на внатрешни фактори. Многу психолози се согласни дека телото праќа сигнали кои ...
сите 38 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поранешното момче ѝ истурило киселина на лице: За прв пат ги покажала ужасните лузни, убавицата сега изгледа вака

Од:
До кого (е-маил):
Порака: