Црвениот разголен фустан кој ќе го одбележи Кански 2019 (фото)


Џереми Микс, поранешниот затвореник кој стана манекен, повторно ги полни таблоидите. Имено, Микс(35) кој има дете со Клои Грин, богата британска наследничка, ...
| | веќе видена | слични

 Годините не ѝ можат ништо на дивата од модните писти. Таа се појави во храбро и самоуверено издание. Ева Херцигова со својот фустан со транспарентни делови ...
| | веќе видена | слични

Канскиот филмски фестивал на едно место собра бројни ѕвезди познати на широката популација, кои воодушевија со своите раскошни, помпезни и бајковити тоалети во ...
| | веќе видена | слични

 По повод Канскиот фестивал на кој таа присуствува секоја година, овојпат Ева Лонгорија решила да го земе и нејзиното синче со неа во Франција. На отворањето ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал вечерва “горел” кога по него прошетала 38-годишната манекенка Алесандра Амбросио. Убавицата од Бразил се појавила ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања в четврток треба да расправа за одземање на мандатот на пратеникот Никола Груевски. Седницата ...
сите 397 | | | веќе видена

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 277 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 227 | | | веќе видена

Завршува слободното формирање на цените на горивата. Од понеделник ќе стапи на сила нова методологија. Од регулаторната комисија велат дека на трговците ќе им ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Црвениот разголен фустан кој ќе го одбележи Кански 2019 (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: