Поранешниот фудбалски тренер итно хоспитализиран. Таткото на Наташа Беквалац доживеа инфаркт


Таткото на српската пејачка Наташа Беквалац и познатиот фудбалски тренер Драгољуб Беквалац доживеал срцев удар поради што бил хоспитализиран во болница во Нови ...
| | веќе видена | слични

Новиот младата ѕвезда за која многу ќе се зборува во српскиот шоу-бизнис, е секако младата Зои, ќерката на Драгана Беквалац, сестрата на Наташа, кој ги следи ...
| | веќе видена | слични

Драгољуб Беквалац, познатиот фудбалски тренер и татко на пејачката Наташа Беквалац, пред неколку дена доживеа срцев удар по што итно беше хоспитализиран во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во изминатите десет дена кризата со коронавирусот повторно ескалираше насекаде на Балканот. Според официјалните податоци во Србија во последните седум дена се ...
сите 199 | | | веќе видена

Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, ...
сите 139 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска изјави дека не очекува интервенции во Преговарачката рамка за членство во ЕУ, која е веќе на маса. Нормално е дека во ...
сите 206 | | | веќе видена

Режисерот Борис Дамовски реагира за објаснувањето на лидерот на СДСМ и експремиер Зоран Заев за вулгарната порака до „шарените“ и коалиционерите во последната ...
сите 70 | | | веќе видена

„Сум имал среќа да стигнам до позицијата генерален секретар на СДСМ иако ниту сум нечиј син, ниту ме поставил некој таму со некаква цел, едноставно сум се ...
сите 274 | | | веќе видена

Обновени криминалци од времето на Груевски, има денес во лицето на Мицкоски и Мисајловски. Да ставаат во гасни комори, да влечат за уши, тоа сакаат. Груевски ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поранешниот фудбалски тренер итно хоспитализиран. Таткото на Наташа Беквалац доживеа инфаркт

Од:
До кого (е-маил):
Порака: