Ангелите на Викторија сикрет во новата кампања за костими за капење

Оливија Кулпо, модел, инфлуенсерка и поранешен Мис универзум, повторно ги “запали” социјалните мрежи со својата нова објава. Атрактивната Оливија објавила две ...
| | веќе видена | слични

Пејачката и актерка Селена Гомез, од неодамна се „врти“ во модната индустрија, позирајќи за големи брендови како Пума, а сега одлучила да креира и сопствена ...
| | веќе видена | слични

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 215 | | | веќе видена

На средбата двајцата размениле мислења за севкупните билатерални односи меѓу двет земји и констатирале дека тие се пријателски, со интензивни контакти на ...
сите 236 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ангелите на Викторија сикрет во новата кампања за костими за капење

Од:
До кого (е-маил):
Порака: