Опасно станува кога ќе се здружат сопруга и љубовница


На Јутјуб објавено е несекојдневно видео во кое главните улоги ги играат брачен пар и љубовница на сопругот. Овој пат, како што обично се случува, сопругата не ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Млада двојка излегла на улица и со себе носеле голем клавир за свирење со стапалата. Биле елегантно облечени и боси. Во еден момент почнале да скокаат по ...
| | веќе видена | слични

Останато

Веднаш по празникот на револуционерната борба, ќе се интензивира распитот на учесниците во крвавите собраниски инциденти од 27-ми април, велат за Телма извори ...
сите 202 | | | веќе видена

Од досега обработените 98,22 проценти или од 3.418 од вкупно 3.480 избирачки места кандидатите за градоначалници од СДСМ водат во 50 општини, на ВМРО-ДПМНЕ во ...
сите 158 | | | веќе видена

Градоначалникот на општина Карпош Стевчо Јакимовски вчера во полиција пријавил дека вработен во администрацијата ги променил бравите на просториите на архивата ...
сите 190 | | | веќе видена

Болните и изнемоштени лица во вториот круг на локалните избори за избор на градоначалник на општина Штип ќе гласаат на 28 ми октомври, информира денеска Весна ...
сите 401 | | | веќе видена

Победуваме за модерно и напредно Скопје, за Скопје каде има соживот и почитување, за солидарно Скопје. За Скопје кое се развива и Скопје кои нуди можости за ...
сите 57 | | | веќе видена

Во првиот круг од локалните избори во Република Македонија се случија низа неправилности, за кои сведочат огромниот број на приговори кои беа поднесени до ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Опасно станува кога ќе се здружат сопруга и љубовница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: