Поради новите слики на Џенифер Анистон на мажите им се заканува тахикардија: Наполнила 50 години, го соблекла градникот и издоминирала


Холивудската актерка Џенифер Анистон оваа година го прославила јубилејниот 50-ти роденден, а како ѕвезда на наредното издание на американското списание ...
| | веќе видена | слични

 И покрај тоа што се разведени, Бен Афлек и Џенифер Гарнер сè уште се приврзани и знаат да излезат сами на прошетка и кафе. Бен Афлек и неговата поранешна ...
| | веќе видена | слични

55-годишниот Бред Пит повторно е во центарот на вниманието откако ѝ подари куќа на Беверли Хилс на поранешната сопруга Џенифер Анистон за нејзиниот 50-ти ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Разводот на Џенифер Анистон и Бред Пит беше еден од оние кои се паметат. Бред и Џенифер се разведоа по пет години брак, а веднаш по објавата за развод започнаа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 217 | | | веќе видена

Седница на која единствена точка на дневен ред е предлогот од претседателот на Собранието, Талат Џафери, за одземање на мандатот на Никола Груевски. Седницата ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поради новите слики на Џенифер Анистон на мажите им се заканува тахикардија: Наполнила 50 години, го соблекла градникот и издоминирала

Од:
До кого (е-маил):
Порака: