Поради големиот број проститутки, Џони Деп морал да го смени хотелот

Џони Деп кој во моментов престојува во Белград, каде го снима филмот Минамата, морал да го промени хотелот каде престојува поради големиот број проститутки кои ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Холивудскиот глумец Џони Деп моментално се наоѓа во Белград каде го снима филмот “Minamata” во кој ја игра главната улога на фоторепортерот Вилијамс Еугенеа ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Кетрин Џенкинс беше во центарот на скандалот кога исплива приказната дека е љубовница на Дејвид Бекам. И додека денес се полемизира за неговата ...
| | веќе видена | слични

Познато е дека Џони Деп е некое време во Белград поради снимањето на филмот “Minamata”, кој моментално го снима и дека престојува во еден белградски хотел, а ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Оваа хуманитарна помош би требало да ја дистрибуираат  поддржувачите на опозицискиот лидер Хуан Гуаидо, кога САД го призна за претседател на Венецуела. -Ова не ...
сите 99 | | | веќе видена

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 136 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 188 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на македонскиот парламент, Талат Џафери, ќе присуствува на гласањето во Бугарското национално собрание за Протоколот за членство на неговата ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поради големиот број проститутки, Џони Деп морал да го смени хотелот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: