„Одлуката ја донесов смирено и промислено“ - објавени делови од писмата на Праљак за семејството

Истражителите на Обединети нации неодамна доставија две писма од Слободан Праљак, кој се уби во судница на Хашкиот трибунал. Истражителите на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска на прес – конференција уште еднаш ја појасни Спогодбата којашто на 17 јуни ја потпишаа Република ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Одлуката ја донесов смирено и промислено“ - објавени делови од писмата на Праљак за семејството

Од:
До кого (е-маил):
Порака: