Попај бил во право: Спанаќот навистина ги зголемува мускулите само ако го консумирате во овие количини

Кога бевме мали, родителите нѝ зборуваа дека треба да јадеме спанаќ за да имаме силни мускули, а најновата студија потврдува дека една состојка од овој ...
| | веќе видена | слични

21 годишно момче беше пронајдено мртво во својот дом од неговите родители, ден после Новогодишна прослава во нивниот дом во Блекхеат, Австралија. Таткото на ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Лицемерието на ВМРО-ДПМНЕ нема граници. Срамно е ВМРО-ДПМНЕ да зборува за Охрид и Охридскиот регион откако 11 години на мал милион начини го злоупотребуваа ...
сите 96 | | | веќе видена

Со разлика од само девет гласа Урсула фон дер Лајен стана првата жена која ја освои претседателската функција во Европската комисија. Неизвесноста траеше до ...
сите 195 | | | веќе видена

И покрај невремето што минатата недела ја зафати Грција, туристите сепак не се исплашија. Наш читател ни испрати фотографии од колоните на македонско-грчката ...
сите 142 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 102 | | | веќе видена

Руските комичари Вован (Владимир Кузнецов) и Лексус (Алексеј Стољаров) во пресрет на претседателските избори во Украина три пати разговарале со косовскиот ...
сите 150 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Попај бил во право: Спанаќот навистина ги зголемува мускулите само ако го консумирате во овие количини

Од:
До кого (е-маил):
Порака: