Помислија дека е мртов, а тој помина без гребнатинка: Возач излета од патеката, а потоа…


4 копии

Возачот на Мото ГП, Џек Милер, го имаше најспектакуларниот пад. Тој на тренингот за Големата награда на Франција во Ле Ман излета од патеката откако изгуби ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии

Кинт Флинт , фронтменот на групата Продиџи, почина од предозирање, пишува во резултатите од обдукцијата.Вештакот Каролина Бејсли-Мари тврди дека не постојат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Купувал кокаин или купувал масло од канабис?! Остана дилемата околу телефонската нарачка на пратеникот Павле Богоевски. Институциите се занимаваат околу тоа ...
сите 324 | | | веќе видена

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 280 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп, го спречи поранешниот советник на Белата куќа Дон Мекган да сведочи пред Конгресот во врска со извештајот на специјалниот ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Помислија дека е мртов, а тој помина без гребнатинка: Возач излета од патеката, а потоа…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: