Полудо од ова не може: Стив О од `Jackass` замавнал со пенисот и отворил капаче од шише

Тешко е дека овој предизвик ќе може некој да го надмине. На предизвикот со отворање на капаче од шише, кој буквално го тресе Инстаграм, не одолеале ни ...
| | веќе видена | слични

Во едно интервју Мараја Кери открила дека иако важи за заводничка, таа всушност не спиела со многу мажи досега. „Малку сум старомодна во однос на колешките од ...
| | веќе видена | слични

Изминатиов период супер актуелен е предизвикот на отварање на капаче од шише со удар со нога и без истото да падне, предизвик кој го направија многу познати ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 259 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, одржа средба со новата вонредна и ополномоштена амбасадорка на Германија, Анке Гизеле Холштајн, која во оваа ...
сите 230 | | | веќе видена

Расте бројот заразени од Ковид – 19 во Дебар, состојба која општинскиот Оперативен штаб ја оценува како загрижувачка. Во изминатото деноноќие регистрирани се ...
сите 563 | | | веќе видена

Нам ни беше тешко изминативе години со ДУИ, тие се долго време на власт, 17 години го прават своето, станале моќни, и добро е ДУИ да се реформира откако ќе ...
сите 78 | | | веќе видена

Новиот Закон за јавно обвинителство од вчера стапи на сила, со што и официјално згасна Специјалното јавно обвинителство. Државниот јавен обвинител Љубомир ...
сите 26 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полудо од ова не може: Стив О од `Jackass` замавнал со пенисот и отворил капаче од шише

Од:
До кого (е-маил):
Порака: