ПОЛСКИТЕ НАВИВАЧИ СИ ГИ ПЛАТИЈА КAЗНИТЕ: Не добија забpaна за влез во Македонија


3 копии

Полските навивачи кои во петокот се cтeпаа меѓу себе во Градскиот парк во Скопје се кaзнети со по 150 евра од cyдија за пpeкршоци за нapушување на јавниот ред ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
5 копии

Последните два дена, во пресрет на натпреварот од квалификациите за Европското првенство, Македонија ја пречека Полска.Навивачите на Полска уште еднаш докажаа ...
| | веќе видена | слични
10 копии

За масовните тепачки и нереди кои ги предизвикаа полските навивачи пред почетокот на натпреварот Македонија – Полска во текот на вчерашниот ден судот им одреди ...
| | веќе видена | слични
6 копии
повеќе

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 72 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 196 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 103 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПОЛСКИТЕ НАВИВАЧИ СИ ГИ ПЛАТИЈА КAЗНИТЕ: Не добија забpaна за влез во Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: