Половина училишта без спортски сали а се најавуваат тандем наставници на часовите по физичко

Дека нашава земја по многу нешта е специфична, зборува и најавата часовите по физичко да ги водат тандем наставници, визија која може да заживее само во помал ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Населението од северно- источниот дел на општина Кичево денеска организираше протест против ЕВН-Македонија, поради честите прекини на електричната енергија. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 245 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Половина училишта без спортски сали а се најавуваат тандем наставници на часовите по физичко

Од:
До кого (е-маил):
Порака: