ГИ ИЗРАДУВА ФАНОВИТЕ: Дара Бубамара посака добро утро на провокативен начин (ФОТО)

Стандардно на себе ставила високи потпетици кои и ги издолжуваат нозете и таа изгледа како холивудска ѕезда Позната по тоа дека провоцира со својот изглед, со секси-пози, српската пејачка Дара Бубамара пред малку на својот инстаграм-профил објави фотографија. Таа е облечена во маслинесто-зелено мини фустанче со големо деколте. Стандардно на себе ставила високи потпетици кои и ги издолжуваат нозете и таа изгледа како холивудска ѕезда. Оваа нејзина поза веднаш предизвика голем број обожаватели кои уште рано рано навалија со позитивни коментари. ? Pinkove zvezde 2 enisija danas
| | веќе видена | слични

Колку е незгодно кога носите краток фустан и уште кога сите гледаат во вас, се убеди и Јадранка Бајрактаровиќ на снимање на емисијата на Леа Киш, кога го покажа меѓуножјето. Кога почна да станува, фустанот и се крена. А таа покажа повеќе од што треба.
| | веќе видена | слични

Дека не се шегува во својата намера да ја донесе линијата во ред, Дара Бубамара докажа така што, за промена, сега пред сите ги покажа своите нозе, и сите коментираа дека пејачката навистина симнала најмалку 10 килограми. Од Дара навикнавме да постојано ги покажува своите огромни гради… … Или задникот, а ова беше една од ретките можности кога се пофали со нозете. Го подигна фустанот и светнаа „бутките“. Ова беше и можност да Бубамара се пофали со новите чевли… … А како ли само оди во нив, тоа само Дара го знае.
| | веќе видена | слични

Пејачката Дара Бубамара во последно време постојано е во центарот на вниманието, а најмногу поради својот провокативен изглед во емисијата “Пинкови Ѕвезди“. Секогаш кога има можност таа зборува за својот син Коста и за тоа колку е горда на него, а сега одлучи тоа да го сподели и со своите фанови на Инстаграм. Пејачката објавил дел од допишувањето со својот син Коста.
| | веќе видена | слични

Пејачката Дара Бубамара во последно време е во центарот на вниманието поради провокативните стајлинзи во кои се појавува во „Пинковите ѕвездички“. Кога и да има прилика, Дара зборува за својот син Коста и колку е горда на него, а сега сакаше тоа да го сподели и со следбениците на Инстаграм. Пејачката објави дел од допишувањето со Косата и откри какви пораки и праќа нејзиниот најсакан, а со тоа и го прави денот поубав. Имено, таа му прати фотографија од снимањето на шоуто, за тој да оцени како мама изгледа. Одговорот толку многу ја израдува што не издржа, а да не се пофали. -Син мој. Срцето мое е полно кога добивам ваква порака, напиша Дара во описот на фотографијата која ги разнежни фановите.
| | веќе видена | слични

Останато

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 158 | | | веќе видена

Ова го истакна градоначалникот на општина Гостивар, Арбен Таравари на прес конференција посветена на трагичниот настан во кој средношколка го загуби животот. ...
сите 141 | | | веќе видена

„Сонувам за хумано утре“ е мотото под кое повеќе здруженија за заштита на животните одржаа протестен марш за да упатат барања да почне примената на хумани ...
сите 68 | | | веќе видена

СЈО има одврзани раце до крај да го истера случајот „Империја“, односно по отворената истрага набрзо можат да поднесе и обвинение, бидејќи не им е истечен ...
сите 211 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 70 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ГИ ИЗРАДУВА ФАНОВИТЕ: Дара Бубамара посака добро утро на провокативен начин (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: