(ФОТО) НАЕЗДА ВО МЕТРОПОЛА: Луѓето бегаа да се спасат од 40.000 пчели


Полицајците на својата должност се сретнале со секакви случаи, а овој настан во Русија се прошири во сите медиуми. Сообраќајната полиција запре возило, а од ...
| | веќе видена | слични
5 копии
5 копии
2 копии

Останато

Користени пелени беше причината за евакуацијата на жителите на Аеродром во населбата Острово. ТВ 24 објави и видео од станот, во кој се гледаат искористените ...
сите 120 | | | веќе видена

Дигитални мерачи на брзина ќе бидат поставени во близината на пет средни училишта во Скопје. Овие инструменти постојано ќе ја детектираат брзината со која ...
сите 83 | | | веќе видена

Вратите на ЕУ останувааат отворени за вас. Вие сте оние кои ги имате клучевите во вашите раце. Немојте да дозволите да ја пропуштите оваа историска можност, ...
сите 84 | | | веќе видена

Во Собранието на Република Македобија утрово беше отворена дводневна регионална конференција за дијалог на високо ниво за политичкото учество на младите и ...
сите 16 | | | веќе видена

Албански државјанин со лажна италијанска лична карта се обидел да излезе од Македонија.Како што соопшти МВР, вчера во 17:50 часот на граничниот премин „Свети ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) НАЕЗДА ВО МЕТРОПОЛА: Луѓето бегаа да се спасат од 40.000 пчели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: