Пол: Бостон може да го привлече Дејвис, но само за една година

2 копии

Пред само една недела американските медиуми пишуваа дека Кајри Ирвинг веќе се договорил со Бруклин Нетс за потпишување на договор со овој тим. Но, трејдот на ...
| | веќе видена | слични

Лос Анџелес Лејкерс конечно успеа да дојде до ангажман на еден од најдобрите центри во НБА лигата Ентони Дејвис, потег кој го израдува Леброн Џејмс кој своето ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во Лос Анџелес денес владее еуфоријата околу доаѓањето на Ентони Дејвис. Лејкерси „жртвуваа“ тројца кошаркари и три идни пикови за да ја добијат ѕвездата на Њу ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Не само со разрешувањето на техничката министерка за труд и социјална политика Рашела Мизрахи, туку и со секојдневните обвинувања меѓу техничките министри и ...
сите 358 | | | веќе видена

Гласачите од општините Дебар и Маврово-Ростуше наместо во шестата сега ќе припаѓаат во петата Изборна единица со измените на Избирачкиот список кои беа усвоени ...
сите 371 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 288 | | | веќе видена

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски во Обвинителството за гонење организиран криминал и корупција ја предал аудио снимката, која како што вели, ја добил ...
сите 160 | | | веќе видена

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, во Брисел оствари средба со премиерот, Оливер Спасовски, на која кажа дека НАТО се подготвуваат за церемонијата ...
сите 324 | | | веќе видена

Деновиве актуелна е кризната состојба со обрасци за патни исправи – пасоши и според последните официјални податоци преостанати се уште 3.700 обрасци за пасоши, ...
сите 126 | | | веќе видена

Сашо Орданоски, новинар кој порано работеше во некогашната телевизија 1ТВ на Бојан Јовановски кој е обвинет во аферата Рекет, вели дека досега Јавното ...
сите 384 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пол: Бостон може да го привлече Дејвис, но само за една година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: