Го покажа задникот на Интернет, селекторот го исфрли од репрезентацијата

3 копии

Алжирскиот фудбалер од средниот ред Харис Белкебла е исфрлен од репрезентацијата која ќе настапи на Африканскиот куп на нации во Египет, откако го покажа ...
| | веќе видена | слични

Алжирскиот фудбалер од средниот ред, Харис Белкебла, е исфрлен од репрезентацијата која ќе настапи на Африканскиот куп на нациите во Египет бидејќи го покажа ...
| | веќе видена | слични

Алжирскиот фудбалер од средниот ред Харис Белкебла е исфрлен од репрезентацијата која ќе настапи на Африканскиот куп на нации во Египет, откако го покажа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во следните денови во попладневните часови ќе има честа појава на пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Локално процесите ќе бидат во форма на невреме со ...
сите 247 | | | веќе видена

Недела. Некаде околу пладне. Штипското село Чардаклија пусто. Вооружени со лаптоп низ него може да се сретнат само луѓето од Државниот завод за статистика ...
сите 230 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 159 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 97 | | | веќе видена

Симона Димковска, актерка од Куманово ја доби наградата за млад актер на 54-тиот Македонски театарски фестивал „Војдан Чернодрински“ кој од 7 јуни се одржуваше ...
сите 54 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев, анализирајќи ја ситуацијата по средбата на премиерот Зоран Заев и канцеларката Ангела Меркел во Берлин, ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Го покажа задникот на Интернет, селекторот го исфрли од репрезентацијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: