(ФОТО) Поради овој детаљ сите гледаа во меѓуножјето на Милан Станковиќ!

Пејачот Милан Станковиќ дошол на снимањето на една емисија со детаљ во кој сите гледаа. Познато е дека пејачот секогаш се труди да изгледа поинаку, па многумина и го копираат, но сега отиде чекор подалеку, па сите погледи биле насочени во неговото меѓуножје. Милан дошол со каиш на кој бил закачен интересен детаљ.
| | веќе видена | слични
2 копии

Рада Манојловиќ важи за сопственичка на едни од најубавите нозе на естрадата, но очигледно не се срами да ги покаже и маните. Имено, додека позираше во кратко црно фустанче, Рада покажа дека има и целулит. Сепак насмевката и заводничкиот поглед се тука, па се чини дека се е во ред. Рада со оваа фотографија се приближи на трендот на светските ѕвезди кои се почесто во јавноста ги истакнуваат своите несовршености и се гордеат со тоа.
| | веќе видена | слични
3 копии

Иако не е од оние јавни личности кои сакаат во прв план да го истакнуваат физичкиот изглед, туку духовниот мир и семејната среќа и се поважни, Сека успеа сите да ги остави без текст со својата нова фотографија. Иако сакала да се пофали со новиот телефон, сите гледале во нејзините долги и згодни нозе. За оваа прилика дури и успеала да ги прати и модните трендовите па овој пат маската на својот мобилен ја искомбинирала со кондури кои ги облекла за оваа прилика. Сека често уме да изненади со посебно модно издание кое секогаш наидува на пофалби во јавноста. Дали тоа станува збор за фотографии од настапи или од оние од нејзиниот дом, оваа пејачка секако ги прати трендовите кога станува збор за модата што е очигледно.
| | веќе видена | слични

Пејачот Милан Станковиќ се појави на снимање во емисија, но во еден детаљ сите гледаа. Познато е дека овој пејач одсекогаш се трудел да биде различен од сите и многумина се обиделе да го копираат,но овојпат тој отиде чекор подалеку па никој не можеше да го тргне погледот од него. Имено Милан се појавил на снимање, а на каишот од панталоните имал закачено интересен детаљ. Проценете и самите за што се работи:
| | веќе видена | слични

Останато

„Почитувани судии од Апелациониот суд, Издигнете се над состојбата во која сте на сила втурнати, земете ги предвид аргументите на одбраната при носењето на ...
сите 206 | | | веќе видена

Охрид, 21. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Времето денес претпладне ќе биде облачно со врнежи од дожд кои локално ќе бидат поројни. Максималната температура во Охрид ...
сите 254 | | | веќе видена

Eкс министерот Миле Јанакиески заврши во притвор, бидејќи наводно преку посредник барал амнестија од претседателот Ѓорги Иванов за сите обвинети од СЈО, а во ...
сите 51 | | | веќе видена

Албанските медиуми упатија остри критики на официјална Тирана бидејчи институциите се уште немаат одговор на прашањето како во земјата влегол нелегално ...
сите 174 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Поради овој детаљ сите гледаа во меѓуножјето на Милан Станковиќ!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: