Се појави тизерот за фимот во кој Џенифер Лопез игра околу шипка: Малку е да се каже дека сè изгледа атрактивно


Во филмот „Hustlers“, главната улога ја има Џенифер Лопез, а тој се базира на сторијата „The hustlers at Scores“, за група поранешни стриптизерки кои ги ...
| | веќе видена | слични

Кубанското дуо „Беле беле“, во кое едната половина е македонската снаа Јасмина Лопез, вчера го претстави својот нов сингл насловен „Me da miedo“ (Страв ми е), ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Јасмин Лопез од Куба веќе пет години живее во Скопје. Таа лани му кажа “Да“ на скопјанецот Ѓoрги Атанасов и тие денес живеат во скопската населба ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Џенифер Лопез ја запозна својата двојнича со која неверојатно си личат. Пејачката Кони Пена неверојатно личи на Џеј Ло, а сега ја запозна популарната ...
| | веќе видена | слични

Откако Анџелина Џоли и војводката Меган Маркл си најдоа свои двојнички. истото и се случи и на Џенифер Лопез. Имено, пејачката Кони Пена неверојатно личи на ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез ја пронашла својата двојничка, исто како и некои други славни дами. Пејачката Кони Пена неверојатно личи на Џеј Ло, а сега конечно ја запознала ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез ја пронајде својата двојничка . Пејачката Кони Пена неверојатно личи на Џеј Ло, а сега конечно ја запозна. Конечно добив шанса да ја запознам ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Лицемерието на ВМРО-ДПМНЕ нема граници. Срамно е ВМРО-ДПМНЕ да зборува за Охрид и Охридскиот регион откако 11 години на мал милион начини го злоупотребуваа ...
сите 96 | | | веќе видена

Со разлика од само девет гласа Урсула фон дер Лајен стана првата жена која ја освои претседателската функција во Европската комисија. Неизвесноста траеше до ...
сите 195 | | | веќе видена

И покрај невремето што минатата недела ја зафати Грција, туристите сепак не се исплашија. Наш читател ни испрати фотографии од колоните на македонско-грчката ...
сите 142 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се појави тизерот за фимот во кој Џенифер Лопез игра околу шипка: Малку е да се каже дека сè изгледа атрактивно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: