Брутално убиство во Суботица: Потстанарката Јасна јa пронашле мртва во влез

Четириесет и едно годишната Јасна М. утрово околу 6 часот биле пронајдена мртва во пред својот стан во Суботица. Вештаците утврдиле дека таа имала тешки ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Хрватската политичарка Мирјана Јукиќ е пронајдена мртва во својот стан во Риека, објави хрватскиот весник „Нови лист“. Причините за смртта засега се непознати, ...
| | веќе видена | слични
9 копии
4 копии

Поранешна пратеничка на Живиот ѕид во Ријека, Мријана Јукиќ пронајдена е мртва во својот стан вчера. Околностите на смртта уште не се утврдени и не може со ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Неколку дена пред нејзиното тело да биде пронајдено во ковчег покрај патот во Конектикат во Америка, Валери Рејес панично и се јавила на мајка си тврдејќи дека ...
| | веќе видена | слични

Неколку дена пред нејзиното тело да биде пронајдено во куфер, Валери Рејс во паника ја побарала својата мајка и тврдела оти некој се обидува да ја убие, ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Македонија има нови херои, македонските одбојкари одиграа фантастичен меч и ја победија силната селекција на Словенија, втор триумф по ред, но се уште не сме ...
сите 334 | | | веќе видена

Можна ли е идната владина коалиција да биде онаа помеѓу ВМРО-ДПМНЕ и Алијанса за Албанците? Двете опозициски партии засега не сакаат да се излетуваат со ...
сите 181 | | | веќе видена

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 237 | | | веќе видена

Односите кои ги стекнуваме во животот несомнено се најважниот дел од животот. Интеракциите со другите луѓе влијаат и го обликуваат нашиот живот. Постојат ...
сите 159 | | | веќе видена

Лекари, медицински сестри и друг персонал од Клиничката болница во Тетово денеска половина час протестираа со цел да укажат на потребата да се спречи ...
сите 299 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брутално убиство во Суботица: Потстанарката Јасна јa пронашле мртва во влез

Од:
До кого (е-маил):
Порака: