Најдобрата Yo Mama шега на сите времиња (видео)


Cinema Sins направи видео во кое прикажува што сè е погрешно со филмот „Jupiter Ascending“, со Мила Кунис во главната улога. Филмот досега се најде на повеќе листи како најлош филм годинава.
| | веќе видена | слични

Останато

Партиите кои поднесоа кандидатури за предвремени избори за градоначалници на Охрид, Ново Село и Дебар, денеска во ДИК со жрепка ги добија редните броеви под ...
сите 153 | | | веќе видена

Бевме сведоци на многу навредлива кампања кон професорката Гордана Силјановска Давкова, а онаа последната за нејзиниот син кој свири на кавал и собира пари за ...
сите 313 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ денеска изјави дека власта нема да исполни ниедно барање на опозицијата и ги повика граѓаните да не ги ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најдобрата Yo Mama шега на сите времиња (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: