Агентот на Погба го „уништи“ Сколс: Некои луѓи зборуваат само поради страв да не бидат заборавени!

2 копии

Мино Ројола „распали“ по Пол Сколс на социјалните мрежи, агентот на Пол Погба одговори на критиките кои легендата на Манчестер јунајтед ги имаше за ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на Манчестер Јунајтед беа поразени на домашен терен од Тотенхем (0:3) во натпреварот од третото кола во Премиер лигата. „Црвените ѓаволи“ играа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешниот министер Миле Јанакиески е пуштен во домашен притвор. „Жалбата на М.Ј. се уважува, па мерката притвор се заменува со мерка куќен притвор во траење ...
сите 358 | | | веќе видена

Јелена Карлеуша не присуствуваше на погребот на Шабан Шаулиќ. Како што еднаш таа објаснила, не оди на погреби на пријателите, бидејќи се плаши дека тоа нема ...
сите 253 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче, најави дека ќе им се исплатата дополнителни финансиски средства на медицинските лица кои останале повеќе од редовното ...
сите 204 | | | веќе видена

Претседателот на Комисијата, Павле Богоевски ја презакажа за утре седницата поради повеќемината говорници кои се пријавиле за збор, а во текот на дискусијата ...
сите 325 | | | веќе видена

Наградата „Евалд Фон Клајст“ што се доделува за придонес кон светскиот мир и безбедноста, а им беше врачена на двајцата премиери, Зоран Заев и Алексис Ципрас, ...
сите 116 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Агентот на Погба го „уништи“ Сколс: Некои луѓи зборуваат само поради страв да не бидат заборавени!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: