Легендарниот репрезентативец на Англија и поранешен фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Инс, го привлече вниманието на фудбалската јавност со изјавата дека ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Поранешниот полудефанзивец на Манчестер Јунајтед, Пол Инс го оквалификува Пол Погба како „идиот“. Менаџерот на „црвените ѓаволи“, Жозе Мурињо, го извади ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Очигледно е дека Пол Погба не игра на свое ниво во изминатиов период, а на дуелот против Арсенал на теренот истрча во 75-та минута. Сепак, Французинот повторно ...
| | веќе видена | слични

Манчестер јунајтед константно е критикуван од страна на поранешните фудбалери на дваесеткратниот англиски првак. Тимот на Жозе Мурињо веќе трета сезона игра ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Пол Сколс не е импресиониран од квалитетот на неколку фудбалери на Манчестер јунајтед, посочувајќи го Андер Ерера, за кого вели дека не треба да биде во тимот ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот поранешен фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс, од недела во недела се повеќе ги напаѓа фудбалерите на клубот, а редовна мета е и тренерот, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ромелу Лукаку е во голема голгетерска криза и се почесто добива сериозни критики од англиската спортска јавност, вклучувајќи ги и легендите на Манчестер ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Легендарниот фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс често пати знае да испрати критики на сметка на Манчестер Јунајтед, а во последно време беше дежурен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 132 | | | веќе видена

До вторник ќе преовладува претежно облачно време со повремени врнежи со променлив интензитет. Пообилни врнежи од снег ќе има во недела и вторник и ќе се ...
сите 207 | | | веќе видена

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов на 28 декември, во 12 часот, ќе има редовно годишно обраќање пред пратениците во Собранието. Известувањето ...
сите 118 | | | веќе видена

Италијанскиот премиер Џузепе Конте потврди дека младиот новинар Антониo Мегализи им подлегнал на повреди здобиени за време на нападот на божиќниот панаѓур во ...
сите 137 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски синоќа ја посети Виница, од каде што порача дека граѓаните се незадоволни од власта. Му се пожалиле дека лебот ...
сите 252 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев е уверен дека има поддршка од пратениците за да се заврши процесот на уставни измени и да се имплементира Договорот од Преспа „Видовте ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Погба е идиот!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: