Гризман: Натпреварот против Уругвај ќе биде здодевен


4 копии
2 копии

Антоан Гризман во увертирата за мечот со Уругвај порача дека многу ја почитуваа оваа нација и дека се чувствува половина Уругваец поради тоа што пронаоѓа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Француската ѕвезда Ентоан Гризман постигна еден гол, а и асистираше еднаш за да ја одведе Франција во полуфиналето, по триумфот на „триколорите“ со 2-0 против ...
| | веќе видена | слични

Франција вчера го победи Уругвај и обезбеди место во полуфиналето на Мундијалот каде што ќе игра против селекцијата на Белгија. „Галските петли“ славеа победа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски во рамките на својата посета на политичкото собрание на Европската Народна Партија што се одржува во Брисел ...
сите 282 | | | веќе видена

Откако скопскиот Кривичен суд му одреди куќен притвор на поранешниот градоначалник на Карпош, Стевчо Јакимовски, од неговата партија ГРОМ, денеска реагираа ...
сите 185 | | | веќе видена

Српскиот суд ослободи две лица кои во саботата влегоа во зградата на РТС, а претседателот Вучиќ најави и дека ќе ги амнестира експресно осудените кои се судени ...
сите 220 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател од СДСМ и коалицијата, Стево Пендаровски, денеска беше во посета на Кавадарци, каде се сретна со граѓаните и учествуваше на трибина ...
сите 99 | | | веќе видена

Тони Менкиновски, кој ја предводи групата на ВМРО-ДПМНЕ, вели дека имаат забелешки на 120 страници, но оти има простор за договор. Владиниот портпарол Миле ...
сите 203 | | | веќе видена

Целиот процес поврзан со случувањата на 27-ми април е политички монтиран и мотивиран. Пресудите се драконски и нарачани од ликови како Заев и Пендаровски кои ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гризман: Натпреварот против Уругвај ќе биде здодевен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: