Подостоинствени услови за осудените лица


Останато

Ако СЈО не продолжи да постои, корупцијата во државата ќе продолжи, изјави во интервју за Гласот на Америка претседателот на Асоцијацијата на обвинители во ...
сите 329 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Подостоинствени услови за осудените лица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: