Џони Инглиш повторно во акција: Продолжува приказната за тајниот агент


2 копии

Третото продолжение за тајниот агент, Џони Инглиш, со Роан Аткинсон во главна улога, е конечно пред нас. Новата авантура започнува кога ќе се изврши напад на ...
| | веќе видена | слични

Ова е Лили. Кога ја видовме ние, веднаш помисливме на познатата “крушата под круша паѓа”, меѓутоа дека не секогаш е така. Ова е чист доказ, нели? Лили имаше ...
| | веќе видена | слични

Третото продолжение за Џони Инглиш, со култниот Рован Аткинсон во главната улога, го има своето најавно видео. Новата авантура почнува кога после интернет ...
| | веќе видена | слични

Останато

Албанскиот аналитичар Арсим Зеколи, кој најави дека ќе го бојкотира референдумот за промена на името, сега предвидува црно сценарио на 30-ти септември. Тој ...
сите 17 | | | веќе видена

Најмоќната земја-членка на Европската Унија, Германија, реши целосно да се вложи за успех на референдумот. Министерот за Европа, Михаел Рот, во краткиот ...
сите 91 | | | веќе видена

Вардар ја продолжи победничката серија во СЕХА Газпром лигата со триумфот над Стеауа Букурешт, 27-21 (15-11), истовремено поставувајќи нов клупски рекорд. ...
сите 122 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 123 | | | веќе видена

Актерската екипа од општински народен театар „Невена Коканова“ од Дупница, Бугарија, со претставата „Хотел меѓу овој и оној свет“, беше изведена пред ...
сите 50 | | | веќе видена

Транснационалните безбедносни закани, регионалниот и националниот придонес кон регионалната безбедност се теми на расправа на Регионалниот безбедносен форум ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џони Инглиш повторно во акција: Продолжува приказната за тајниот агент

Од:
До кого (е-маил):
Порака: