Подарокот кој Меган и Хари ќе го добијат покажува колку всушност кралицата Елизабета ја сака војвотката од Сасекс


Кога Меган Маркл и принцот Хари ќе се вселат во новиот дом Фрогмор Котаж во близина на Виндзор, на ѕидовите ќе имаат уметнички слики со непроценлива вредност ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во јавноста протече приватно писмо од Меган Маркл кое наводно минатата година му го испратила на својот татко. Во писмото кое е напишано рачно, Меган му ...
| | веќе видена | слични

Светските медиуми пишуваат дека војвотката од Сасекс не ги прекинала сите канали на комуникација со своето семејство откако се омажила за британскиот принц ...
| | веќе видена | слични

Држајќи се за рака и во елегантно издание, војовтката од Сасекс и нејзиниот сопруг, принцот Хари пристигнаа на доделувањето на наградите „ Endeavour Fund ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 156 | | | веќе видена

Оваа хуманитарна помош би требало да ја дистрибуираат  поддржувачите на опозицискиот лидер Хуан Гуаидо, кога САД го призна за претседател на Венецуела. -Ова не ...
сите 101 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 188 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на македонскиот парламент, Талат Џафери, ќе присуствува на гласањето во Бугарското национално собрание за Протоколот за членство на неговата ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Подарокот кој Меган и Хари ќе го добијат покажува колку всушност кралицата Елизабета ја сака војвотката од Сасекс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: