Почнуваат суштинските разговори за Брегзит

5 копии
2 копии
2 копии
7 копии

Поранешниот британски премиер Тони Блер рече дека постои шанса Велика Британија да не излезе од Европската Унија и оти запирањето на Брегзит е неопходно за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Извршниот директор на нискобуџетната авиокомпанија „Рајанер", Мајкл O'Лири, го нарече Брегзитот „најголемо економско самоубиство во историјата". Тој предупреди ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Почнуваат суштинските разговори за Брегзит

Од:
До кого (е-маил):
Порака: