Стартува фестивалот на „Вино и сирење“

3 копии

Останато

Превирања во власта се причина што првото столче во БЈБ е празно, дознава Алфа. Нема конечен наследник, па дури се остава привремено челната позиција на Бирото ...
сите 133 | | | веќе видена

Изјавата на Зоран Заев дека Илинденското востание е македонско не е случајно дадена оценка. Тоа е израз на едно 70 годишно фалсификување на бугарската историја ...
сите 116 | | | веќе видена

Косовскиот претседател Хашим Тачи, по повод шестата годишнина од смртта на поранешниот лидер на Демократската партија на Албанците и еден од потписниците на ...
сите 142 | | | веќе видена

Криминалната ВМРО-ДПМНЕ не може да замисли што значи тоа да се работи законски, почитувајќи ги прописите и процедурите. Бадијала ВМРО-ДПМНЕ шири лажни вести, ...
сите 103 | | | веќе видена

„Продолжува низата од скандали на злоупотреба на службени возила од страна на оваа криминална власт.После скандалот со злоупотребата на службеното возило на ...
сите 62 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стартува фестивалот на „Вино и сирење“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: