Почнаа малерите за Србија – крај на СП за Немања Зеленовиќ

Тимур Дибиров е најефикасниот стрелец по првото коло на СП во Германија. Тој постигна 12 гола на за репрезентацијата на Русија на дуелот со Србија и беше ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вториот меч од нашата група на СП во Данска и Германија донесе одличен ракомет, многу пресврти и на крајот победа на Хрватска од 31:27 (16:14) над Исланд за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Договорот за името ќе биде ратификуван во грчкиот Парламент, според очекувањата на упатените. Претседателот на грчкиот Парламент, Никос Вуцис порача дека иако ...
сите 233 | | | веќе видена

Откако британскиот Парламент отфрли договор за брегзит на премиерката Тереза Меј со Брисел, можноста Велика Британија да ја напушти Европската унија без ...
сите 404 | | | веќе видена

Страстите кои се брануваа после врската на Огњен Врањеш и Карлеуша, кои ја имале позади грб на Тошиќ, сеуште не стивнува.Иако долго молчел и само еднаш се ...
сите 211 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 349 | | | веќе видена

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Почнаа малерите за Србија – крај на СП за Немања Зеленовиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: